ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Στο φροντιστήριό μας προσεγγίζουμε με σεβασμό τις ιδιαίτερες κλίσεις και δεξιότητες των παιδιών, βοηθάμε να πραγματοποιήσουν τους στόχους τους αλλά και να καλλιεργήσουν τις αξίες τους χαράσσοντας μία επιτυχημένη πορεία στη ζωή τους. ![]() |
![]() Στόχος μας είναι οι μαθητές μας να είναι αληθινοί, να μην ντρέπονται να κάνουν λάθη, να μάθουν να ρωτάνε και να λύνουν απορίες, να εφαρμόζουν το πρόγραμμα ώστε να συνειδητοποιήσουν ότι μόνο έτσι θα γίνουν καλύτεροι. Οι εκπαιδευτικοί είναι εξειδικευμένοι, πτυχιούχοι Πανεπιστημίου και διαθέτουν μεγάλη διδακτική και φροντιστηριακή εμπειρία. Το πιο σημαντικό: Δεν είμαστε ούτε πίσω ούτε μπροστά από τα παιδιά και τους γονείς αλλά βαδίζουμε πλάι, επιτυγχάνουμε και συνεχίζουμε... |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Επικοινωνήστε
με το φροντιστήριό μας για κάθε θέμα που αφορά τις εκπαιδευτικές μας υπηρεσίες.
Θα χαρούμε να σας ακούσουμε!